Pojedyncze ogłoszenie

Cofnij do kariera
Marketing

Specjalista ds Marketingu Aptek

Miejsce pracy: Gdańsk

Do działu marketingu aptek stacjonarnych poszukujemy osoby, na stanowisko specjalisty ds. marketingu,  która będzie odpowiedzialna za: przygotowywanie oraz koordynacje działań wizerunkowych aptek stacjonarnych w przestrzeni  internetowej SEO/SEM.

Twoje zadania:
  • tworzenie profesjonalnych treści dla działań informacyjnych oraz wizerunkowych na stronę www oraz wybrane inne kanały informacyjne online,
  • prowadzenie internetowych kont na portalach informacyjnych oraz Google Business
  • tworzenie i aktualizacja raportów z wyników swojej pracy,
  • analiza nowych rozwiązań oraz trendów i konkurencji na rynku w obszarze SEO/SEM aptek stacjonarnych,
  • odpowiedzialność za wizerunek marki w tym badanie widoczności i pozycjonowanie aptek stacjonarnych w Internecie,
  • monitoring działań konkurencji oraz przygotowywanie raportów i analiz.
Twoje doświadczenie i umiejętności:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie - mile widziane na kierunkach marketing,
  • merytoryczna znajomość narzędzi marketingowych cyfrowych i tradycyjnych,
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność,
  • analityczne myślenie i szukanie rozwiązań,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość branży farmaceutycznej i/lub FMCG będzie dużym atutem.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, platforma do nauki języków obcych eTutor,
  • Pracę pełną wyzwań i umożliwiającą zdobycie cennego doświadczenia,
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie zgranego zespołu,
  • Program Poleceń Pracowniczych,
  • Pracę w Centrali firmy w dobrze skomunikowanej lokalizacji.

Zamknij